KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 7639369
nr 763 9369
Gravyrer
2 st, kolorerade, 1700-tal, religiöst motiv, motivets mått: 29x19
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 4 juni 2012
kl 18:07:13
1.000 kr
Gravyrer
nr 763 9369
Gravyrer
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 1.100 kr |
måndag 4 juni 2012 |